Merací technik v oblasti meraní hluku, vibrácií, osvetlenia
a zvukovej izolácie stavebných konštrukcií

Miesto výkonu práce: kancelária Košice

Nástup: ihneď

Pracovná náplň:

  • Vykonávanie meraní hluku, vibrácií, osvetlenia a zvukovej izolácie stavebných konštrukcií v pracovnom a životnom prostredí
  • Spracovanie protokolov o meraní a hlukových štúdií

Požiadavky na uchádzača:

  • Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania I., II. alebo III. stupňa
  • Word mierne pokročilý (požadovaná znalostná úroveň podľa oficiálnej klasifikácie)
  • Excel mierne pokročilý (požadovaná znalostná úroveň podľa oficiálnej klasifikácie)
  • Outlook mierne pokročilý (požadovaná znalostná úroveň podľa oficiálnej klasifikácie)
  • Anglický alebo nemecký jazyk mierne pokročilý (požadovaná znalostná úroveň podľa oficiálnej klasifikácie)
  • Dobrá orientácia v stavebných výkresoch a technickej dokumentácii k stavbám
  • Technické myslenie
  • Technická a manuálna zručnosť
  • Zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť a presnosť
  • Komunikatívnosť
  • Schopnosť samostatnej ako aj tímovej práce
  • Lojalita voči kolegom a firme
  • Časová flexibilita
  • Ochota cestovať
  • Aktívny vodič
  • Prax v odbore môže, ale nemusí byť výhodou

Ponúkame Vám:

  • Nástupný plat 750 € až 1100 € brutto
  • Stravné lístky v hodnote 5 €
  • Precízne zaškolenie v oblasti merania fyzikálnych faktorov prostredia
  • Firemné oblečenie a obuv
  • Prácu v mladom a usmievavom kolektíve
  • Pokojnú pracovnú atmosféru
  • Prácu s moderným prístrojovým vybavením
  • Možnosť sebarealizácie prostredníctvom aplikácie Vašich myšlienok do života firmy
  • Využívanie služobného telefónu na súkromné účely
  • Možnosti vzdelávania v rámci SR aj v zahraničí

Pridané dňa: 27. mája 2020

Tešíme sa na Vás